coördinator 1 Nicolaas Elsthout
e-mail lgs@metmusic.nl
telefoon 020 6975777 / 06 51547997
coördinator 2  Annette Middelbeek
e-mail annettemid@hotmail.com
telefoon 06 81734776
examenlocatie Muziekschool Amsterdam afd CENTRUM OOST *
Nieuwe Kerkstraat 122
1018 VH Amsterdam
020 5218989
 

*  Het is moeilijk een parkeerplaats te vinden in de omgeving van de muziekschool en het betaald parkeren is in Amsterdam Centrum erg duur. Het verdient sterk aanbeveling met het openbaar vervoer te komen.

 

 

Zondag 7 april:

 

Geslaagde kandidaten:

Grd Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Dylan Scott Amsterdam 10 jr Brook Cuden
A1 Alicia Steenbakkers Alkmaar 13 jr Karin van Buijtene
A2 Kaspar de Haas Huizen 12 jr Elize van den Berg
A2 Sacha de Haas Huizen 14 jr Elize van den Berg
A2 Xinyan Mao Den Haag 9 jr Brook Cuden
A2 Rebecca Rethans Amsterdam 12 jr Brook Cuden
A2 Mira Subramaniam Amsterdam 11 jr Brook Cuden
B1 Angelique Bergé Amsterdam 11 jr Anny Coronel-Plesman
B1 Nora Jongboer Utrecht 11 jr Šárka Hanrathová
B1 Hengliang Zhao Amsterdam 10 jr Anny Coronel-Plesman
B2 Delphine Palumbo Duivendrecht 12 jr Brook Cuden
C1 Hengyi Zhao Amsterdam 13 jr Anny Coronel-Plesman
D1 Josine Postma Heiloo 20 jr Jacqueline van Ratingen

 

Gastvrouw/heer:
Harry Geurts
Nicolaas Elsthout

Juryleden

Dalarna van der Kemp voorzitter O/M
Harry Geurts O
Karin van Buytene O
Garry Scheffens M
Jacqueline van Ratingen M

Theorie O: Garry Scheffens
Theorie M: Elize van den Berg

Zondag 14 april:

 

Geslaagde kandidaten:

Grd Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Zahra Habibjan Leiderdorp 20 jr Anneke Rijnsburger
A2 Misha Barendsma Houten 11 jr Garry Scheffens
A2 Liselotte Hostyn Nieuwegein 12 jr Garry Scheffens
B1 Simona Karkalasev Nieuwegein 9 jr Garry Scheffens
B1 Hansini Sri Sai Madduri Almere 10 jr Dalarna van der Kemp
C1 Isabella van Biemen Almere 21 jr Dalarna van der Kemp
C1 Eileen Kapel Almere 21 jr Dalarna van der Kemp
C2 Daniël Masih Almere 16 jr Dalarna van der Kemp
C2 Milou Niëns Almere 63 jr Dalarna van der Kemp
D1 Chase Weng Naarden 13 jr Nicolaas Elsthout
D2 Justus Egert Almere 14 jr Dalarna van der Kemp

 

Gastheer/vrouw:
Nicolaas Elsthout o/m
Annette Middelbeek o/m

Juryleden

Voorzitter: Coosje de Wit O
Voorzitter: Garry Scheffens M
Angelique Schaapveld O
Jaap Wisselink O/M
Ana Belen Martin Bernabeu M

Theorie:
Angelique Schaapveld M
Ana Belen Martin Bernabeu O