coördinator Heleen Vegter en Annette Niels
e-mail info@heleenvegter.nl
telefoon 06-22975855
examenlocatie ArtEZ Conservatorium*
Onderlangs 9 (door de Kunstacademie; ook ingang Utrechtsestraat 85)
6812 CE Arnhem 

* Onderlangs 9: door de Kunstacademie; ook ingang Utrechtsestraat 85. Parkeren in de omgeving van Onderlangs 9 is alleen toegestaan bij de met een P aangegeven parkeerplekken. Parkeren kan ook in de parkeergarage bij het station; het conservatorium is er vlakbij. Kijk voor meer informatie over parkeren in Arnhem op www.parkerenindestad.nl.

 

Zaterdag 30 maart:

Ochtend


9.15 inspelen
9.45 start examen
10.45 start theorie examen
12.00 uitslag jury

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Lukas Boon Ochten 10 jr
2 A1 Jordan Cheung Arnhem 11 jr
3 A2 Laurine Adriaansens Arnhem 11 jr
4 B1 Anne-Louise van Lutterveld Kesteren 11 jr
5 B2 Ima Sammani Utrecht 20 jr

Middag


12.45 inspelen
13.15 start examen
14.15 start theorie examen
15.30 uitslag jury

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Annemee van Merkestein Ochten 11 jr
2 A1 Stef Jansen Arnhem 12 jr
3 A2 Maryam van der Wulp Kesteren 11 jr
4 A2 Amir Rahmouni Arnhem 12 jr
5 D2 Annerieke Boot Dodewaard 14 jr

 

Bente Madhuizen, gastvrouw
Marloes Veldkamp, Elly Nijntjes, theorie

Juryleden

Liesbeth Eggen, juryvoorzitter
Garry Scheffens

 

Zaterdag 6 april:

 

Ochtend


9.15 inspelen
9.45 start examen
10.45 start theorie examen
12.00 jury uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Jolin Yeh Arnhem 9 jr
2 A2 Bram van der Krieken Boekel 10 jr
3 A2 Jules van Klinken Uden 10 jr
4 A2 Tijl van de Gender Beek en Donk 11 jr
5 B1 Jayren Dwarkasing Elst 12 jr
6 B1 Kay Gremmen Uden 12 jr

Middag


12.45 inspelen
13.15 start examen
14.15 start theorie examen
15.30 uitslag jury

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Nina van Oosten Arnhem 10 jr
2 A1 Hajo Eijgenraam Arnhem 13 jr
3 A2 Julia Boon Arnhem 9 jr
4 A2 Ridjay Dwarkasing Elst 10 jr
5 A2 Isaac Eilander Arnhem 10 jr
6 B1 Hester van Breederode Ede 40 jr

 

Marloes Veldkamp, Elly Nijntjes, theorie

Juryleden

Carla vd Pol
Annette Niels
Corien vd Berg, juryvoorzitter