Door het grote aantal inschrijvingen zijn er dit jaar 2 locaties in Eindhoven

 

Locatie:

Maria Magdalena Kerk

Locatie:

Centrum voor de Kunsten Eindhoven

coördinator

Suzanne Spanjaard Coördinator: Mirjam Rodrigues de Miranda
e-mail suzannespanjaard1@gmail.com
telefoon 06 4491 4737 telefoon 06 26626510
examenlocatie Maria Magdalena Kerk Naam locatie: CKE Centrum voor de kunsten Eindhoven
Boschdijk 354
Adres: Pastoor Petersstraat 180
5622 PA Eindhoven 5612 LW Eindhoven

 

Aanvullende route informatie Maria Magdalena kerk:

Per auto is de kerk is niet bereikbaar vanaf de Boschdijk, maar alleen via de Jan Duikerlaan. Als je als navigatie aangeeft ‘Jan Duikerlaan 50’ ben je het dichtst in de buurt.
De Jan Duikerlaan loopt dood op de Magdalena kerk. Hier de inrit oprijden, de fietsenstallingsblokken LINKS laten liggen (voelt heel onlogisch) en om de kerk heen rijden. Daar is een groot (gratis) parkeerterrein.

Per fiets is de kerk wel vanaf de Boschdijk bereikbaar.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zaterdag 13 april Maria Magdalena Kerk:

Geslaagde kandidaten:

Graad Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Thomas Bellos Steensel 10 jr Christiane Wagner
A1 Charlsie Bierings Veldhoven 11 jr Suzanne Spanjaard
A1 Fred Hongxi Song Eindhoven 9 jr Margriet Ras Bouten
A1 Mats de Klerk Knegsel 10 jr Treske Bruning
A1 Sarah Nasri Veldhoven 10 jr Treske Bruning
A1 Ilja Reijnhard Casteren 12 jr Treske Bruning
A1 Merijn Seuntiëns Hoogeloon 10 jr Christianne Celis
A1 Sjuul Tielen Boxtel 9 jr Marjo Grietjes
A2 Ilke ten Boske Wintelre 14 jr Treske Bruning
A2 Lara Luysterburg Eersel 11 jr Christiane Wagner
A2 Anneke Jolien Moll Wintelre 10 jr Suzanne Spanjaard
A2 Lotte Poort Den Bosch 13 jr Paulien Jansen-Roerdink
A2 Kevin zhihao Chen Eindhoven 10 jr Margriet Ras Bouten
B1 Imke Becx Vessem 15 jr Treske Bruning
B1 Dennis Zhang Eindhoven 9 jr Suzanne Spanjaard
B2 Yuelin Feng Eindhoven 10 jr Margriet Ras Bouten
B2 Scott Young Veldhoven 9 jr Suzanne Spanjaard
C1 Guido Knippels Schijndel 51 jr Marjo Grietjes

 

gastvrouwen:
Caroline Spanjaard
José Spanjaard

Juryleden

Christiane Wagner/Jos Friedrich voorzitter
Ingeborg Hubens
Jos Friedrich
Margriet Ras

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zaterdag 13 april Centrum voor de kunsten Eindhoven:

Geslaagde kandidaten:

Graad Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Odin Goosen Eindhoven 9 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
A1 Julia Kantelberg Oirschot 11 jr Gabriël van Wersch
A1 Thomas Kosters Geldrop 11 jr Paul Weeren
A1 Carrie Li Eindehoven 8 jr Xin Li
A1 Sarah Mandersloot Uden 10 jr René van de Laar
A1 Giulia Radaelli Oirschot 10 jr Gabriël van Wersch
A1 Beibei Xu Eindehoven 10 jr Xin Li
A2 Danny de Louw Eindehoven 10 jr Xin Li
A2 Noah van Hoorn Eindhoven 9 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
A2 Feiyao Peng Eindehoven 10 jr Xin Li
A2 FanYu Wang Uden 12 jr René van de Laar
A2 Bobby Yang Eindhoven 10 jr Xin Li
A2 Yunwei Zhang Eindehoven 8 jr Xin Li
A2 Zimo Zhang Breda 9 jr Xin Li
B1 Shiqi Yan Breda 11 jr Xin Li
C1 Yara Thijs Geldrop 17 jr Paul Weeren
C2 Bas Wagemakers Vught 14 jr Olenjka Mustafaeva
D1 Rowi Kuijpers Uden 15 jr René van de Laar

Juryleden

voorzitter mo 1: Paul Weeren
René van de Laar
voorzitter mi 1: Gabriël van Wersch
René van de Laar
voorzitter mi 2: Paul Weeren
Gabriël van Wersch

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zondag 14 april Maria Magdalena kerk:

Geslaagde kandidaten:

Graad Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Kayla Schimmel Lennisheuvel 13 jr Marjo Grietjes
A2 Lavinia Cakmak Eindhoven 12 jr Maria Le
A2 Bin Chen Eindhoven 37 jr Maria Le
A2 Minh Anh Meijerink Eindhoven 11 jr Maria Le
A2 Arianne van Rutten Eindhoven 13 jr Margriet Ras Bouten
A2 Sophie Sampurna Eindhoven 9 jr Ay Lan Liem
A2 Kha Nhi Szeto Eindhoven 15 jr Maria Le
B1 Floor Goessens Schinnen 13 jr Jos Friedrich
B1 Maud Goessens Schinnen 12 jr Jos Friedrich
B1 Demi van Rooij Boxtel 12 jr Marjo Grietjes
B2 Yixuan ( roepnaam Elisa ) Zhao Eindhoven 13 jr Margriet Ras Bouten
C1 John Scott Selfkant 15 jr Jos Friedrich

 

gastvrouw:
Caroline Spanjaard

Juryleden

Treske Bruning, voorzitter
Gabriël van Wersch
Christiane Wagner

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zondag 14 april Centrum voor de kunsten Eindhoven:

 

Geslaagde kandidaten:

Graad Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Sude Ceylin Inceoglu Uden 10 jr René van de Laar
A1 Anne Sophie van Lier ‘s-Hertogenbosch 7 jr Bernhard Touwen
A1 Conrado Vaucher Eindhoven 8 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
A2 Kian Buitenhuis Boekel 10 jr René van de Laar
A2 Maud de Koning Uden 11 jr René van de Laar
A2 Surya Peereboom Uden 11 jr René van de Laar
A2 Eva van der Mijden Veghel 9 jr René van de Laar
A2 Timothy (Timo) Van Hengel Eindhoven 12 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
A2 Willem van Veen Eindhoven 12 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
A2 Catarina Weber Moreira Eindhoven 10 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
B1 Nelleke van Aken Kerkdriel 13 jr Bernhard Touwen
B1 Tristan Touwen Rossum gld 12 jr Bernhard Touwen
B1 Alexander Wagemakers Den Bosch 9 jr Bernhard Touwen
B1 Juliano Weber Moreira Eindhoven 12 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
B2 Lucas van Lier Den Bosch 9 jr Bernhard Touwen
C1 Jasper Fianen Eindhoven 12 jr Mirjam Rodrigues de Miranda
C1 Florian Touwen Rossum gld 10 jr Bernhard Touwen
D1 Tina van Aken Kerkdriel 16 jr Bernhard Touwen

Juryleden

voorzitter: Paul Weeren
Liesbeth Eggen