Coördinator 1: Mariete Peerik
E-mail: Mariete@post.com
Telefoon:
Coördinator 2:
E-mail:
Telefoon:
Naam locatie: ArtEZ Conservatorium, locatie Enschede
Adres: van Essengaarde 10
7511 PN Enschede

Ochtend 1


09.30 – 10.10: Ontvangst kandidaten, inspelen in de Gehoorzaal (2de verdieping)
10.15 – 11.15: Speelexamens
11.15 – 12.15: Theorie examen / Juryberaad / Aansluitend diploma uitreiking

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Ottelien Pieper Ootmarsum 9 jr
2 A1 Rosan Spies Emmen 10 jr
3 A1 Rozemijn Pieper Ootmarsum 11 jr
4 B1 Carlijne Wesseling Emmen 9 jr
5 B1 Jensen Hu Ootmarsum 12 jr
6 C1 Anna Clara Pessoa Enschede 12 jr
7 C1 Dagmar Hobma Enschede 15 jr

Ochtend 2


09.15 – 09.55: Ontvangst kandidaten, inspelen in de Theaterzaal (1ste verdieping)
10.00 – 11.00: Speelexamens
11.00 – 12.00: Theorie examen / Juryberaad / Aansluitend diploma uitreiking

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Kerem Yorukoglu Enschede 8 jr
2 A2 Evie Vos Enschede 10 jr
3 B1 Jip Overduin Enschede 11 jr
4 B2 Stan Groen Enschede 15 jr
5 B2 Martijn de Kogel Enschede 14 jr
6 D1 Kim Jorink Wijhe 17 jr

Middag 1


13.00 – 13.30: Inspelen in de Gehoorzaal (2de verdieping)
13.30 – 14.30: Speelexamens
14.30 – 15.30: Theorie examen / Juryberaad / Aansluitend diploma uitreiking

 


Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Lotta Vronik Ootmarsum 11 jr
2 A1 Marisol Gonzalez Almelo 28 jr
3 A2 Sandy van der Paard Ootmarsum 8 jr
4 B1 Willemijn Geuke Ootmarsum 12 jr
5 B2 Jelle van Kerkhof Delden 15 jr
6 B1 Hilde Tacke Gelselaar 66 jr

Middag 2


13.00 – 13.30: Inspelen in de Theaterzaal (1e verdieping)
13.30 – 14.30: Speelexamens
14.30 – 15.30: Theorie examen / Juryberaad / Aansluitend diploma uitreiking

 


Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A2 Kevin Le Enschede 10 jr
2 A2 Naz Ergin Enschede 11 jr
3 B1 Eltjo Rietman Haaksbergen 12 jr
4 B1 Tycho Rietman Haaksbergen 12 jr
5 C2 Vinícius Gonçalves da Silva Schu Enschede 12 jr
6 D2 Domien Verbeek Enschede 15 jr

 

Juryleden

Inez Duchateau Mo1, Mi1 (voorzitter)
Wouter Munsterman Mo1, Mi1
Anouk van Dijk Mo1
Rianne Hoek van Dijke Mi1
Corien van den Berg Mo2, Mi2(voorzitter)
Carla Nieuwenhuis Mo2, Mi2
Margreet Wilmer Mo2
Marijke de Gruil Mi2

Theorie/Gastvrouw:
Hinke Wissink
Ellen de Bruin-Petterson
Mariete Peerik