coördinator  Meta Drummen
e-mail metadrummen@gmail.com
telefoon 06 10818868
examenlocatie  Gemeentelijke Muziekacademie Lanaken
Biesweg 20
3620 Lanaken
Parkeren: De Academie is goed per auto te bereiken. Voorbij het gebouw ligt een gratis parkeerplaats. De ingang van de Academie is tegenover deze parkeerplaats.

Zaterdag 6 april:

Geslaagde kandidaten:

Graad Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Lisa Brakelé Heerlen 9 jr Roger Brakele
A1 Sophie Luja Nuth 8 jr Roger Brakele
A1 Duru sevgi Yüksel Landgraaf 9 jr Roger Brakele
A2 Dewi de la Roy Heerlen 11 jr Roger Brakele
C1 Jens van Putten Heerlen 16 jr Roger Brakele

 

gastvrouw: Joes Hollanders
gastheer: Johan Ogg

Juryleden

Tonie Ehlen, voozitter
Gabriël van Wersch, voorzitter
Marjorie Breekveldt
Agnes van Dijk
René van de Laar
Paul Weeren

 

Zondag 7 april:

Geslaagde kandidaten:

Graad Naam Plaats Leeftijd Docent
A1 Ilse van Banning Spaubeek 9 jr Annemie Sluijsmans- Meens
A1 Mike Dahmen St’ Odiliënberg 16 jr Agnes van Dijk Lengyel
A1 Anna Daniëls Ransdaal 9 jr Linda Smolenaers
A1 Ynske Drummen Geleen 10 jr Annemie Sluijsmans- Meens
A1 Ani Grigorjan St’ Odiliënberg 11 jr Agnes van Dijk Lengyel
A1 Evy Heckmann Melick 13 jr Agnes van Dijk Lengyel
A1 Florence Jansen Bunde 13 jr Meta Drummen
A1 Yves Kerckhoffs Heerlen 10 jr Linda Smolenaers
A1 Marcelina Parys Maastricht 8 jr Sielke Smeets
A1 Arya Polad Meerssen 12 jr Meta Drummen
A1 Santiago Salter Meerssen 9 jr Meta Drummen
A1 Janneke Weijsters Klimmen 8 jr Linda Smolenaers
A1 Leya Welting Klimmen 9 jr Linda Smolenaers
A2 Natan Daniëls Ransdaal 10 jr Linda Smolenaers
A2 Fabrice Jansen Bunde 14 jr Meta Drummen
A2 Isa Kleijnen Geleen 12 jr Annemie Sluijsmans- Meens
A2 Gabriela Parys Maastricht 10 jr Sielke Smeets
A2 Avesta Polad Meerssen 14 jr Meta Drummen
A2 Robin Reneman Berg en Terblijt 11 jr Nicole Commissaris-Knops
A2 Caspar Welting Klimmen 12 jr Linda Smolenaers
B1 Bart Becholtz Kerkrade 11 jr Tjeu Zeijen
B1 Hannah Schmeitz Sittard 15 jr Annemie Sluijsmans- Meens
B1 Kiran Visser Meerssen 11 jr Meta Drummen
B1 Tim Welting Klimmen 41 jr Linda Smolenaers
B1 Yihang Xu Kerkrade 11 jr Tjeu Zeijen
B1 Zihan Xu Kerkrade 9 jr Tjeu Zeijen
B2 Koen van Helden Bunde 11 jr Meta Drummen
B2 Ward Huijnen Berg en Terblijt 9 jr Meta Drummen
B2 Johna Hummel Kerkrade 13 jr Tjeu Zeijen
C1 Nima Ecija y Fernandez Roermond 14 jr Agnes van Dijk Lengyel
C1 Morris Hendriks Schin op Geul 15 jr Linda Smolenaers
C1 Julia Hulsewé Schimmert 14 jr Annemie Sluijsmans- Meens
C1 Claire Lahaije Bunde 14 jr Meta Drummen
C1 Cira Visser Meerssen 14 jr Meta Drummen
C2 Nick Heemskerk Koningsbosch 13 jr Agnes van Dijk Lengyel
C2 Elena Khachatryan Valkenburg 14 jr Sielke Smeets
C2 Ilkka Kramer Berg aan de Maas 14 jr Annemie Sluijsmans- Meens
C2 Juliette Salter Meerssen 15 jr Meta Drummen
C2 Sophia Salter Meerssen 13 jr Meta Drummen
D1 Christien Kooijman Sittard-Geleen 65 jr Annemie Sluijsmans- Meens
D1 Eline Latten Kerkrade 16 jr Tjeu Zeijen
E Toussaint Huijnen Berg en Terblijt 13 jr Meta Drummen

 

gastvrouw: Suzan Rouvroije
gastheer: Gaston Huijnen

Juryleden

Liesbeth Eggen, voorzitter
Tonie Ehlen, voozitter
Igo Lange, voozitter
Gabriël van Wersch, voorzitter
Marion Blom
Marjorie Breekveldt
Roger Brakelé
Treske Bruning
René van de Laar
Sielke Smeets