coördinator  Meta Drummen
e-mail metadrummen@gmail.com
telefoon 06 10818868
examenlocatie  Gemeentelijke Muziekacademie Lanaken
Biesweg 20
3620 Lanaken
Parkeren: De Academie is goed per auto te bereiken. Voorbij het gebouw ligt een gratis parkeerplaats. De ingang van de Academie is tegenover deze parkeerplaats.

Zaterdag 6 april:

Middag 1


16.00 inspelen
16.30 examen
17.30 theorie + juryberaad
19.00 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 C1 Maxim (Max) Doering Landgraaf 13 jr
2 C2 Zi Nan Chen Brunssum 11 jr
3 E Marvin van Bekkum Kerkrade 24 jr

Middag 2


16.00 inspelen
16.30 examen
17.30 theorie + juryberaad
19.00 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Sophie Luja Nuth 8 jr
2 A1 Lisa Brakelé Heerlen 9 jr
3 A1 Duru sevgi Yüksel Landgraaf 9 jr
4 A2 Dewi de la Roy Heerlen 11 jr
5 C1 Jens van Putten Heerlen 16 jr

 

gastvrouw: Joes Hollanders
gastheer: Johan Ogg

Juryleden

Tonie Ehlen, voozitter
Gabiël van Wersch, voorzitter
Marjorie Breekveldt
Agnes van Dijk
René van de Laar
Paul Weeren

 

Zondag 7 april:

Ochtend 1


9.00 inspelen
9.30 examen
10.30 theorie + juryberaad
12.00 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Janneke Weijsters Klimmen 8 jr
2 A1 Leya Welting Klimmen 9 jr
3 A1 Evy Heckmann Melick 13 jr
4 A2 Caspar Welting Klimmen 12 jr
5 B1 Tim Welting Klimmen 41 jr
6 C2 Nick Heemskerk Koningsbosch 13 jr

Ochtend 2


10.30 inspelen
11.00 examen
12.00 theorie + juryberaad
13.30 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Marcelina Parys Maastricht 8 jr
2 A1 Ilse van Banning Spaubeek 9 jr
3 A2 Gabriela Parys Maastricht 10 jr
4 C2 Elena Khachatryan Valkenburg 14 jr
5 D1 Christien Kooijman Sittard-Geleen 65 jr

Ochtend 3


10.30 inspelen
11.00 examen
12.00 theorie + juryberaad
13.30 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Arya Polad Meerssen 12 jr
2 A2 Avesta Polad Meerssen 14 jr
3 B2 Ward Huijnen Berg en Terblijt 9 jr
4 E Toussaint Huijnen Berg en Terblijt 13 jr

Ochtend 4


Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Anna Daniëls Ransdaal 9 jr
2 A1 Yves Kerckhoffs Heerlen 10 jr
3 A2 Natan Daniëls Ransdaal 10 jr
4 A2 Robin Reneman Berg en Terblijt 11 jr
5 B1 Hannah Schmeitz Sittard 15 jr
6 C1 Morris Hendriks Schin op Geul 15 jr

Middag 1


13.30 inspelen
14.00 examen
15.00 theorie + juryberaad
16.30 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Ani Grigorjan St’ Odiliënberg 11 jr
2 A1 Mike Dahmen St’ Odiliënberg 16 jr
3 B1 Yihang Xu Kerkrade 11 jr
4 B2 Johna Hummel Kerkrade 13 jr
5 D1 Eline Latten Kerkrade 16 jr

Middag 2


13.30 inspelen
14.00 examen
15.00 theorie + juryberaad
16.30 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Santiago Salter Meerssen 9 jr
2 A1 Florence Jansen Bunde 13 jr
3 A2 Fabrice Jansen Bunde 14 jr
4 B2 Koen van Helden Bunde 11 jr
5 C2 Sophia Salter Meerssen 13 jr
6 C2 Juliette Salter Meerssen 15 jr

Middag 3


15.00 inspelen
15.30 examen
16.30 theorie + juryberaad
18.00 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 B1 Zihan Xu Kerkrade 9 jr
2 B1 Bart Becholtz Kerkrade 11 jr
3 B1 Kiran Visser Meerssen 11 jr
4 C1 Cira Visser Meerssen 14 jr
5 C1 Claire Lahaije Bunde 14 jr

Middag 4


15.00 inspelen
15.30 examen
16.30 theorie + juryberaad
18.00 uitslag

 

Graad Naam Plaats Leeftijd
1 A1 Ynske Drummen Geleen 10 jr
2 A2 Isa Kleijnen Geleen 12 jr
3 C1 Nima Ecija y Fernandez Roermond 14 jr
4 C1 Julia Hulsewé Schimmert 14 jr
5 C2 Ilkka Kramer Berg aan de Maas 14 jr

 

gastvrouw: Suzan Rouvroije
gastheer: Gaston Huijnen

Juryleden

Liesbeth Eggen, voorzitter
Tonie Ehlen, voozitter
Igo Lange, voozitter
Gabiël van Wersch, voorzitter
Marion Blom
Marjorie Breekveldt
Roger Brakelé
Treske Bruning
René van de Laar
Sielke Smeets